3 grudnia 2018

Nowy numer magazynu Handball Polska | nr 134

134 numer Handball Polska już dostępny!

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KOLEJNYM KONKURSIE. TYM RAZEM DO WYGRANIA SĄ TRZY ROCZNE PRENUMERATY NASZEGO MAGAZYNU.

1

Czasopismo jest dystrybuowane w punktach EMPiK.
Można je również nabyć w siedzibie Związku. Zachęcamy do zakupu prenumeraty.

Zamów prenumeratę Magazynu Handball Polska!

3

NAJNOWSZY NUMER ZDOMINOWAŁY DWA WYDARZENIA. KULMINACJĄ JUBILEUSZU 100-LECIA POLSKIEJ PIŁKI RĘCZNEJ BYŁA WSPANIAŁA GALA W TEATRZE WIELKIM – OPERZE NARDOWEJ W WARSZAWIE. NA UROCZYSTOŚCI PRZYJECHAŁO WIELU ZNAKOMITYCH GOŚCI Z CAŁEGO ŚWIATA. NAJBARDZIEJ ZASŁUŻENI OTRZYMALI WYRÓŻNIENIA I NAGRODY. CZĘŚĆ ARTYSTYCZNA BYŁA PRZEPIĘKNYM, BARWNYM WIDOWISKIEM OPOWIEDZIANYM W 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ MUZYKĘ I ZNANE SZLAGIERY.

3

DRUGIM TEMATEM SĄ MISTRZOSTWA EUROPY KOBIET. MOCNO ZACISKAMY KCIUKI, ABY WESPRZEĆ NASZE PANIE RYWALIZUJĄCE W GRUPIE Z SERBKAMI, DUNKAMI I SZWEDKAMI. NASZ RAPORT WSKAZUJE Z JAK WYMAGAJĄCYMI RYWALKAMI PRZYJDZIE GRAĆ KADRZE LESZKA KROWICKIEGO. TERMINARZ TURNIEJU POWINIEN POMÓC KIBICOM NA BIEŻĄCO ŚLEDZIĆ RYWALIZACJĘ WE FRANCJI.

W MIEJSCOWEJ LIDZE DRUGI SEZON WYSTĘPUJE ADRIANNA PŁACZEK. NASZA BRAMKARKA NIE UKRYWA, ŻE MISTRZOSTWA MAJĄ DLA NIEJ SZCZEGÓLNE ZNACZENIE.

2

NIEDAWNO DO ŻYCIA POWOŁANA ZOSTAŁA KADRA M2002. PROWADZI JĄ JEDEN Z AUTORYTETÓW NASZEJ DYSCYPLINY, MARIUSZ JURASIK. JEGO PODIPIECZNI MAJA ZA SOBĄ DOPIERO DWA TURNIEJE I ŚWIADOMOŚĆ JAK DUŻO PRZED NIMI PRACY.

4

MMTS KWIDZYN ROK TEMU PRZEŻYWAŁ TRUDNE CHWILE. DZIŚ ZNÓW WALCZY O MISTRZOSTWO KLUBÓW NISKOBUDŻETOWYCH.

4

ZAJRZELISMY NA PODWÓRKA KILKU LIG ZAGRANICZNYCH. PRZEDSTAWILIŚMY PRZYKŁADY, JAKIE ZASADY RZĄDZĄ PRZY WYŁANIANIU MISTRZÓW KRAJOWYCH ORAZ SPADKACH DO NIŻSZYCH KLAS ROZGRYWKOWYCH.

100_ZNAK_POZIOM_bialy_JPG

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest