13 stycznia 2017

Krzysztof Łyżwa: Brazylia jest w naszym zasięgu

W meczu z Brazylią wszystko może się wydarzyć. Z Norwegią zagraliśmy dobre spotkanie i myślę, że teraz jesteśmy w stanie zwyciężyć. Zespół z Ameryki Południowej jest w naszym zasięgu – przedstawia najbliższego rywala Biało-czerwonych rozgrywający Krzysztof Łyżwa.

2017.01.12 Nantes Pilka reczna Mistrzostwa Swiata w pilce recznej mezczyzn Francja 2017 Trening reprezentacji Polski N/z Krzysztof Lyzwa Foto Norbert Barczyk / PressFocus 2017.01.12 Nantes Handball IHF Mens World Championship France 2017 Trening reprezentacji Polski Krzysztof Lyzwa Credit: Norbert Barczyk / PressFocus

Reprezentacja Polski już w sobotę rozegra drugie spotkanie Mistrzostw Świata. – W meczu z Brazylią wszystko może się wydarzyć. Po naszej wczorajszej dobrej grze myślę, że jesteśmy w stanie zwyciężyć. Pokazaliśmy, że możemy postawić się Norwegom. W ostatnich dziesięciu minutach zabrakło trochę zimnej głowy i dlatego przegraliśmy. Brazylia jest jednak w naszym zasięgu. Mieliśmy za dużo strat. Potrzeba nam więcej opanowania i spokoju. Wtedy możemy wyeliminować mniej więcej połowę naszych błędów – ocenił Krzysztof Łyżwa.

Rozgrywający reprezentacji Polski zauważa pozytywne elementy w grze drużyny. – Mamy rezerwy w postaci młodości. Może nie jesteśmy najmłodszym zespołem, ale jesteśmy bardzo dobrze przygotowani fizycznie. Potrafimy wytrzymać sześćdziesiąt minut i szybko się regenerujemy.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest