12 stycznia 2017

Talant Dujszebajew: Walczyliśmy przez całe spotkanie

– Mieliśmy okazję zagrać przeciwko jednemu z najlepszych zespołów na świecie. Jestem bardzo zadowolony, że walczyliśmy przez całe spotkanie. Niestety, w ostatnich dziewięciu minutach nie potrafiliśmy pokonać bramkarza rywali – skomentował po meczu z Norwegią trener reprezentacji Polski, Talant Dujszebajew.

2017.01.12 Nantes Pilka reczna Mistrzostwa Swiata w pilce recznej mezczyzn Francja 2017 Grupa A Polska - Norwegia N/z Talant Dujshebaev Dujszebajew Foto Norbert Barczyk / PressFocus 2017.01.12 Nantes Handball IHF Mens World Championship France 2017 Group A Poland - Norway Talant Dujshebaev Dujszebajew Credit: Norbert Barczyk / PressFocus

– Myślę, że był to bardzo dobry mecz. Mieliśmy okazję zagrać przeciwko jednemu z najlepszych zespołów na świecie. Jestem bardzo zadowolony, że walczyliśmy przez całe spotkanie. Niestety, w ostatnich dziewięciu minutach nie potrafiliśmy pokonać bramkarza rywali, co zaważyło na naszej porażce. Największym problemem było też kilka przewinień w ataku. Musimy się jeszcze uczyć, a od jutra zaczynamy przygotowania do kolejnego spotkania z Brazylią.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest