19 grudnia 2016

LANĈERTO ubiera reprezentację Polski piłkarzy ręcznych

Teraz zawodnicy i sztab reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych mogą świętować zwycięstwa w perfekcyjnie skrojonych garniturach – właśnie zakończyły się ostatnie przymiarki linii eleganckich ubrań dla drużyny Biało-czerwonych.

Życie kadrowicza to nieustanna praca, częste wyjazdy oraz spotkania, podczas których trzeba wyglądać świetnie. Dlatego, także poza boiskiem ważny jest profesjonalny wizerunek reprezentanta Polski, o który zadba marka LANĈERTO.

lancerto_ZPRP (0)

LANĈERTO mocno kibicuje i wierzy w kolejne sukcesy reprezentacji. Jesteśmy niezmiernie dumni, że Związek Piłki Ręcznej w Polsce, reprezentanci Polski oraz sztab szkoleniowy kadry wybrali właśnie ubrania LANĈERTO. To ogromna satysfakcja móc widzieć godło Polski – białego orła, zdobiącego nasze garnitury. Tym bardziej, że jesteśmy polską firmą, z rodzimym kapitałem a nasze ubrania szyjemy w Polsce, w jednym z najnowocześniejszych zakładów odzieżowych w skali Europy – mówi Tomasz Ciąpała, Prezes Zarządu LANĈERTO S.A..

Prace nad stylizacjami przeznaczonymi dla ZPRP trwały niespełna półtora miesiąca, co biorąc pod uwagę skalę jest rekordowym wynikiem. Nie ukrywamy, że szczególnym wyzwaniem było ubranie zawodników, którzy nie bez powodu zyskali przydomek gladiatorów – to rośli i dobrze zbudowani mężczyźni. sprostaliśmy zadaniu! – podkreśla.

Reprezentacja Polski w garniturach Lancerto

Związek Piłki Ręcznej w Polsce, wybrał garnitury z linii Business Mix w ponadczasowym kolorze granatu, uszyte z ekskluzywnie wyselekcjonowanej tkaniny. Ponadto LANCERTO ubrało zawodników i sztab „od stóp do głów”. Otrzymali oni wygodne spodnie chino oraz komplet eleganckich, bawełnianych koszul o przewiewnym i łatwym w prasowaniu splocie, który zapewni komfort o każdej porze roku i w każdej sytuacji. Oczywiście jak na dobrą stylizację przystało, nie mogło zbraknąć skórzanych butów i eleganckich krawatów.

Reprezentacja Polski w garniturach Lancerto

LANĈERTO to marka mody męskiej specjalizująca się w klasycznej odzieży formalnej i smart casual. Kolekcje marki powstają z myślą o mężczyznach ceniących wygodę i elegancję. Ekskluzywnie wyselekcjonowane tkaniny, perfekcyjny krój oraz staranność wykończenia to pewność nienagannego wizerunku w każdej sytuacji.

lancerto_ZPRP (4)

LANĈERTO dysponuje ogólnopolską siecią salonów sprzedaży zlokalizowanych w największych miastach Polski,  w których profesjonalni i wykwalifikowani Doradcy Klienta dobiorą ubranie pod kątem okazji, potrzeb i cech fizycznych Klienta. Asortyment marki to klasyczne garnitury, smokingi, marynarki, koszule, swetry, płaszcze, kurtki, spodnie garniturowe i chino oraz skórzane buty wizytowe o ponadczasowym wzornictwie, a także szeroki wybór dodatków takich jak: krawaty, poszetki, szale, spinki do mankietów, szelki i skórzane paski.

Reprezentacja Polski w garniturach Lancerto

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest