8 grudnia 2016

Karolina Kudłacz-Gloc: Drużyna ma charakter

– Dzisiejsze spotkanie pokazało, że drużyna – mimo wielu przeciwności – ma charakter, potrafi walczyć. Będzie trzeba wyciągnąć wnioski, żeby nie tylko walczyć, ale też wygrywać – oceniła zespół po meczu z Niemkami, Karolina Kudłacz-Gloc.

Foto: Rafał Rusek / PressFocus

Foto: Rafał Rusek / PressFocus

– Bardzo ciężko jest podsumować taki turniej, szczególnie po dzisiejszym spotkaniu, które przeżyłyśmy razem. Na pewno czegoś brakuje, co pokazały pierwsze dwa mecze. Jesteśmy na początku drogi i trzeba się zastanowić, czy jest ona prawidłowa. Niemniej dzisiejsze spotkanie pokazało, że drużyna – mimo wielu przeciwności – ma charakter, potrafi walczyć. Będzie trzeba wyciągnąć wnioski, żeby nie tylko walczyć, ale też wygrywać – podsumowała postawę zespołu, Karolina Kudłacz-Gloc.

Reprezentacja Polski często miała problemy ze skutecznością, szczególnie z drugiej linii. – Dziewczyny może trochę były zablokowane, nie wiem czemu. Na pewno każda z nich chciała zagrać jak najlepiej, po prostu nie wyszło. Nie zawsze jest tak, jak sobie życzymy i wierzę w każdą z nich, bo jest w nich potencjał. Może coś będzie trzeba zmienić, ale pozostawiam to do decyzji sztabu szkoleniowego. My nie rzucamy broni i chcemy walczyć dla orzełka – zakończyła doświadczona rozgrywająca.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest