30 marca 2010

Piłka ręczna zawładnie Lublinem

Takiego wydarzenia w Lublinie jeszcze nie było. W niedzielę 11 kwietnia odbędzie się Piknik z Piłką Ręczną, organizowany przez SPR Lublin SSA. Głównymi wydarzeniami zaplanowanymi na ten dzień będą:

             Finał Pucharu Polski Mężczyzn Lublin 2010 z udziałem Vive Targi Kielce i Zagłębia Lubin

             Półfinałowe spotkanie play-off pomiędzy SPR Lublin i Piotrcovią Piotrków Trybunalski.

Ponadto, podczas imprezy będzie można zobaczyć wiele dodatkowych atrakcji, takich jak: występy zespołu muzycznego, cheerlederek, czy zagrzewających do walki Dj’ów z Mielca. Podczas pikniku będą przeprowadzone również liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Impreza rozpocznie się o godzinie 13.30, następnie o 14.15 swój mecz zagrają SPR Lublin SSA i MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.

O godzinie 16.00, publiczności zaprezentują  się męskie drużyny juniorów z terenu naszego województwa, które rozegrają mecz pokazowy.

Gwoźdź programu, czyli pojedynek Zagłębia Lubin z Vive Targi Kielce rozpocznie się o godz. 17.30.

Bezpośrednio po zakończeniu meczu zostanie przeprowadzona ceremonia wręczenia Pucharu Polski. Zostaną również wręczone nagrody MVP dla zawodników finału.

Bilety na Piknik z Piłką Ręczną:

– 30 zł bilet rodzinny (opiekun z dzieckiem)

– 25 zł bilet normalny

– 15 zł bilet ulgowy(uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, szkół średnich oraz studentów)

Wejściówki będą obowiązywały przez cały niedzielny Piknik, a więc zarówno na spotkanie SPR Lublin SSA – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. oraz na mecz MKS Zagłębie Lubin – Vive Targi Kielce.

Kupując bilet będzie można w każdej chwili opuścić halę. Przy zakupie biletu, każdy dostanie specjalną opaskę na nadgarstek, dzięki której będzie mógł w dowolnym momencie wejść i wyjść z hali. Dodatkowo opaska będzie upoważniać do 25 % zniżki na basen ATRIUM w Nałęczowie.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w najbliższy czwartek i będzie prowadzona zarówno w kasach hali Globus jak i w siedzibie klubu przy ul. Mełgiewskiej.

Podczas Pikniku nie będą obowiązywały żadne wejściówki wydane przez klub SPR Lublin SSA na mecze z udziałem tej drużyny.

Jako, że impreza będzie trwała blisko 7 godzin, organizatorzy zaplanowali dwa bufety zlokalizowane w hali, na poziomie -1 oraz  0. 

W przypadku ładnej pogody, przed halą zostaną rozstawione stoiska z grillem.

Spotkanie finałowe będzie transmitowane na żywo przez telewizję Polsat Sport.

Akredytacje dziennikarskie będą do odebrania bezpośrednio przed meczem, w kasach hali Globus. Szczegółowe informacje na stronie ZPRP: http://archiwum.zprp.pl/news/3059 

Akredytacje będą wydawane za okazaniem legitymacji prasowej.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest