90 LAT POLSKIEJ PIŁKI RĘCZNEJ

“90 lat polskiej piłki ręcznej”, to czwarta pozycja książkowa dla kibiców i entuzjastów sportu oraz całego środowiska sportowego w naszym kraju autorstwa Władysława Zieleśkiewicza. Publikację wydano ze środków Związku Piłki Ręcznej w Polsce.
Prezentowane opracowanie jest bogatym zbiorem informacji o polskiej piłce ręcznej, jej genezie i rozwoju na przestrzeni minionego dziewięćdziesięciolecia.

1228304760

Ukazuje przebieg rywalizacji krajowej i osiągnięcia Polski na arenie międzynarodowej, a ponadto informuje o najważniejszych wydarzeniach z działalności ZPRP. Książka bilansuje udział naszych drużyn narodowych w Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy oraz po raz pierwszy dokumentuje mecze międzypaństwowe seniorskich reprezentacji kobiet i mężczyzn. W jasnym, przejrzystym układzie podane są wyniki Mistrzostw Polski w piłce ręcznej siedmio- i jedenastoosobowej oraz hazenie. Są również listy zdobywców Pucharu Polski i mistrzów kraju w kategorii juniorów.
Jednym z celów tego opracowania było pokazanie ludzi tworzących historię polskiej piłki ręcznej. Książka zawiera ponad 250 biografii najlepszych zawodniczek i zawodników oraz zasłużonych działaczy, trenerów i sędziów. Interesującym dla czytelnika powinien się okazać wybór ponad 300 fotografii przedstawiających znane osoby i istotne fakty z historii naszej dyscypliny sportu.
Uwaga: Nakład wydawnictwa jest ograniczony.

Cena 1 egzemplarza książki: 125 zł (cena wraz z wysyłka obowiązuje na terenie Polski).

Prosimy wpłaty (z podaniem dokładnego adresu) kierować na konto ZPRP:
11 1020 1026 0000 1902 0244 9833.

Wysyłkę realizujemy niezwłocznie po wpłynięciu podanej sumy na konto.
W razie wątpliwosci pytania prosimy wysyłać na mleczko@zprp.org.pl lub tel. (022) 892 90 11.

Pin It on Pinterest