19 stycznia 2018

Juniorzy wygrali w Bukareszcie

W pierwszym z dwóch meczów towarzyskich reprezentacji U 18 mężczyzn, Polska pokonała w Bukareszcie Rumunię 26:25 (17:13). Rewanżowe spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę.

27046556_10211276295490863_1908649295_o

Podopieczni Piotra Obrusiewicza zanotowali dwa długie przestoje w meczu. Pierwszy przydarzył się na przełomie pierwszej i drugiej części gry, gdy prowadzili już 17:10. Jeszcze przed przerwą gospodarze odrobili trzy bramki straty.

Rumuni w 40. minucie doprowadzili do remisu po 18. Kolejne minuty ponownie należały do Biało-czerwonych  (25:20). W finałowej minucie tablica wskazała wynik nierozstrzygnięty (25:25).  W dramatycznej końcówce szczęście dopisało naszej drużynie, która zwycięską bramkę rzuciła po kontrze. Jej zdobywcą okazał się Michał Scisłowicz.