5 grudnia 2017

Biało-czerwone wciąż z szansami na awans

Reprezentacja Polki w swym trzecim występie w XXIII finałach MŚ Niemcy 2017 przegrała z Norwegią 20:35. W innych spotkaniach grupy B Szwecja wygrała z Czechami 36:32, a pierwsze punkty w turnieju zainkasowały Węgry, zwyciężając Argentynę 33:15.
Grzyb

Właśnie Madziarki, prowadzone przez Kima Rasmussena, będą we czwartek najbliższym rywalem Biało-czerwonych. Ten mecz z dużym prawdopodobieństwem adecyduje, która z drużyn awansuje do dalszej fazy mistrzostw.

20171205_LUK_248

Przebieg meczu Szwecja – Czechy bardzo interesował polskich kibiców. Końcowy wynik może mieć istotny wpływ na ostateczną klasyfikację w grupie przy założeniu, że te drużyny – oraz Polska – na koniec będą miały taki sam dorobek punktowy. Pierwszą połowę wygrały pewnie Czeszki. Po przerwie do odrabiania strat wzięły się Skandynawki i wypracowały przewagę plus pięć. Skończyło się na wygranej Trzech Koron 36:32.