7 lipca 2017

W ten weekend cykl MP zagości do Gdańska

Turniej Polish Beach Handball 2017 to kolejna odsłona eliminacji Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej. W zawodach, które odbędą się 8-9 lipca na plaży w gdańskim Brzeźnie, udział weźmie czołówka polskich żeńskich i męskich zespołów. Impreza zaliczana jest nie tylko do klasyfikacji MP i PP, ale również do cyklu European Beach Handball Tour. Wejście na Stadion Letni w Gdańsku – między wejściami numer 53 i 54 (Brzeźno). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Polish-Beach-Handball-2017

Moc atrakcji dla amatorów plażówki rozpocznie się jednak już w piątek, 7 lipca. Podczas Artur Siódmiak Summer Tour odbędą się warsztaty z plażowej piłki ręcznej, których organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. Jedną z nich będzie trening z Arturem Siódmiakiem, a także turniej młodzików beach handballa oraz liczne konkursy i animacje. Dzieci i młodzież będą miały okazję trenować na boiskach, na których w weekend zmierzą się profesjonaliści! Piątkowe warsztaty poprowadzą Reprezentanci Polski w Plażowej Piłce Ręcznej.

Sobota i niedziela to emocjonujące mecze w ramach Polish Beach Handball 2017. Już od godziny 11.00 w sobotę, 8 lipca, będzie można oglądać zmagania najlepszych polskich drużyn, mecze dostępne będą również na żywo online.
Harmonogram transmisji online:
Sobota 11.45 – 21.45
Niedziela 09.00 – 16.30

Lista uczestników turnieju:
Kobiety:
AP Poznań
Warszawa Skład
BHT SPR Rokis Radzymin
BHT Pyrki Poznań
BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski
BHT Byczki Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie

Mężczyźni:
BHT Auto Forum Petra Płock
Klub Sportowy Uniwersytet Radom
Gwardia Koszalin
Fundacja Akademia Sportu
SPRP Damy Radę Inowrocław
BHT Auto Forum Petra Płock 2
MKS SIR Delfin Grudziądz

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest