2 lipca 2017

Druga wygrana Biało-czerwonych

W Ostródzie reprezentacja Polski juniorów po raz drugi lepsza od Finlandii – tym razem podopieczni Dariusza Tomaszewskiego pokonali rywali 38:31. Dzień wcześniej Biało-czerwoni zwyciężyli 37:34.

razem

Od stanu 7:7 w 12. minucie do prowadzenia Biało-czerwonych 14:7 w 21. minucie – tak naprawdę losy spotkania rozstrzygnęły się w dziewięć minut. Co prawda Finowie nie zamierzali się poddawać i kilkakrotnie zmniejszyli dystans dzielący obie ekipy do dwóch bramek.

Decydujące słowo należało jednak do Polaków, którzy w decydujących momentach meczu wypunktowali rywali i ostatecznie odnieśli pewne zwycięstwo. Aż dziewięć goli zapisął na swoje konto Piotr Jarosiewicz.