1 lipca 2017

Zwycięstwo juniorów w Ostródzie

W pierwszym towarzyskim starciu w Ostródzie, reprezentacja Polski juniorów pokonała Finlandię 37:34. W niedzielę o godzinie 16:00 podopieczni Dariusza Tomaszewskiego ponownie zmierzą się ze Skandynawami.

19648199_1588281274515364_1242159045_o

Początek sobotniego spotkania należał do rywali, którzy w 12. minucie prowadzili już 10:6. Na szczęście od tego momentu do pracy wzięli się Biało-czerwoni i nie tylko odrobili straty, ale na przerwę do szatni schodzili z zaliczką dwóch trafień.

Po przerwie Polacy kontrolowali przebieg wydarzeń, dwukrotnie wychodząc nawet na sześciobramkowe prowadzenie – w tym na pięć minut przed końcem (35:29 w 55. minucie).

Dopiero w samej końcówce Finowie zmniejszyli nieco rozmiary swojej porażki.