19 stycznia 2017

Juniorzy młodsi powalczą o 5. miejsce

W ostatnim grupowym występie 14 Men’s Mediterranean Handball Champioship reprezentacja Polski juniorów młodszych pokonała Algierię 27:15. W popołudniowej serii czwartkowych gier drużyna Piotra Obrusiewicza, w meczu o miejsca 5-8, zwyciężyła Tunezją 29:20. Oznacz to, że w piątek Biało-czerwoni zagrają z Islandią o 5. miejsce w imprezie.

Mondialito

Spotkanie w grupie A z  Algierią to była druga – a trzecia w turnieju – wygrana Biało-czerwonych za pięć punktów. Przyznawane są one także za wygranie każdej tercji.

16129734_1420803304596496_1344482922_o

Polacy w rywalizacji o miejsca 5-8 zmierzyli się z inną drużyną z Afryki Płn. Rywalizacja z Tunezją od początku układała się pomyśli naszego zespołu. Jedynie pierwsza tercja była wyrównana. Później Biało-czerwoni kontrolowali już przebieg spotkania. Ich następnym rywalem będzie Islandia, która w spotkaniu tej fazy wygrała z Algierią.