4 maja 2015

RUSZA SPRZEDAŻ BILETÓW NA EURO 2016 !!!

Już o godzinie 10:00 do sprzedaży trafią bilety na mecze Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, które odbędą się w Polsce w dniach 15-31 stycznia 2016 roku. Dostępne będą wejściówki na mecze w fazie wstępnej i głównej w Tauron Arenie Kraków, w której grać będzie Reprezentacja Polski.

Bilety są dzienne i uprawniają do oglądania wszystkich meczów, które odbywają się danego dnia w krakowskiej arenie. Zostały podzielone na pięć kategorii cenowych. Najtańsze na dzień meczowy (2 spotkania) fazy wstępnej kosztują 39 złotych, natomiast wejściówki w najwyższej kategorii będzie można nabyć po 299 złotych na pierwszy dzień Mistrzostw Europy połączony z ceremonią otwarcia.

Reprezentacja Polski w fazie wstępnej w Krakowie będzie grać w dniach 15, 17 i 19 stycznia. W przypadku awansu do fazy głównej pozostanie pod Wawelem. Ceny na tym etapie ME będą kształtować się od 59 do 279 złotych.

Bilety będzie można kupić za pośrednictwem portalu www.ebilet.pl. Kontakt pod nr telefonu (22) 122 80 10 lub drogą e-mailową pod adresem ehfeuro2016@ebilet.pl (https://pilkareczna.ebilet.pl/pilkareczna.php).

Każda osoba może nabyć maksymalnie 6 sztuk na jeden dzień meczowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Przewodnikiem kibica EURO 2016, w którym można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań dotyczących biletów. Jest on również stale dostępny na stronie www.zprp.pl.

SZCZEGÓŁOWA INFORMACJA O SPRZEDAŻY BILETÓW (W TYM MAPKI Z KATEGORIAMI i CENAMI) [plik PDF]

PRZEWODNIK KIBICA EHF EURO 2016 [plik PDF]

“Możemy być spokojni, że krakowska hala na EURO 2016 będzie wypełniona po brzegi. Po tym, co zobaczyliśmy w trakcie majowego turnieju nie ma powodów do obaw. Nasi kibice słyną ze wspaniałego dopingu i dobrze wiedzą, że swoim wsparciem bardzo nam pomagają w trudnych momentach. To nasz 8 zawodnik, który jest z nami na dobre i na złe. Liczymy na niego podczas ME!” – słowa Kamila Syprzaka potwierdzają fakty, bo 1 maja do sprzedaży trafiła dedykowana pula dla mieszkańców miast gospodarzy i zainteresowanie było ogromne! Bilety na mecze sprzedawały się w zawrotnym tempie!

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest