10 maja 2015

Puchar Challenge niestety nie dla Pogoni

W rewanżowym meczu finału Challenge Cup Pogoń Baltica Szczecin uległa Union Mios Biganos-Begles 24:28. Po pierwszej połowie podopieczne Adriana Struzika przegrywały aż 12:18, ale po przerwie udało im się odrobić straty i doprowadzić do wyrównania. Końcowe minuty należały jednak do Francuzek, które po raz drugi pokonały szczecinianki i sięgnęły po cenne trofeum.

Przypomnijmy, że przed tygodniem Pogoń przegrała przed własną publicznością 20:21.

UNION MIOS BIGANOS-BEGLES – POGOŃ BALTICA SZCZECIN 28:24 (18:12)

Biganos-Begles: Lavaud, Foggea – Bitonti Commandre, Durand, Derrien, Andreassen, Sagna, Borg 3, Bulleux 3, Leveque 3, Lachaud 6, Maubon 6, Lorrillard, Alberto Francisca 3, Deville, Gonzalez Alvares 4.

Szczecin: Płaczek, Szywerska – Huczko 1, Sabała 1, Stachowska 1, Cebula 2, Noga 3, Głowińska 2, Jurczyk, Królikowska 2, Stasiak 4, Zimny 2, Koprowska 3, Zawistowska 2, Kochaniak, Jaszczuk 1.