18 grudnia 2006

75 tys. zł premii

Zarząd ZPRP pozytywnie ocenił występ kobiecej reprezentacji Polski, która w Szwecji zajęła 8.miejsce w mistrzostwach Europy. Zespół za wyjście z grupy otrzyma do podziału premię w wysokości 75 tys. zł

?Jesteśmy zadowoleni z osiągniętego wyniku. We wstępnej grupie graliśmy z mocnymi zespołami, Norwegią która zdobyła złoty medal i Niemcami, które zostały sklasyfikowane na czwartej pozycji? ? ocenił prezes ZPRP Andrzej Kraśnicki. ? Atmosfera w zespole jest bardzo dobra. Trener Łakomy jest konkretny i potrafi wyegzekwować zadania. Zawodniczki wykonują polecenia z dużym zaangażowaniem. Możemy być z nich dumni.
Z końcem roku trenerowi Zenonowi Łakomemu kończy się warunkowy okres zatrudnienia wyznaczony przez Ministerstwo Sportu. Zarząd ZPRP postanowił wystąpić do resortu o przedłużenie tej zgody do końca stycznia. Postanowiono, że jeszcze w tym roku będzie rozpisany nowy konkurs na zatrudnienie szkoleniowca kadry kobiet.

Prezes Kraśnicki poinformował, że zgodnie z ustaleniami z władzami EHF, Związek otrzyma nieodpłatnie- lub po niewielkich kosztach – powierzchnie podłogową oraz bramki z mistrzostw Europy w Szwecji.

Zarząd przystał na propozycję Rady Trenerów, aby nowo utworzoną kadrę narodową dziewcząt (rocznik 1992 i młodsze) prowadziła dwójka szkoleniowców – Dariusz Dworaczyk i Elżbieta Stefaniak.

Wiceprezes ds. marketingu Bogdan Sojkin przekazał członkom Zarządu wiadomość o finalizowaniu rozmów z dwoma sponsorami ? dla ekstraklasy męskiej i reprezentacji.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest