24 listopada 2006

Dwudziestka trenuje w Cetniewie

Dwadzieścia kadrowiczek reprezentacji Polski, przygotowujących się do mistrzostw Europy, przebywa od czwartku na zgrupowaniu w Cetniewie. Jako ostatnia przyjechała Dagmara Kowalska (VfL Oldenburg), która jeszcze w środę grała ligowy mecz w Niemczech.

Z kadrą trenuje też Karolina Kudłacz (HC Leipzig), która od czasu skręcenia stawu skokowego tuż przed Pucharem Śląska nie rozegrała żadnego spotkania. ?Karolina ma już duże obciążenia treningowe. W jej przypadku musimy jednak rozważnie podchodzić odnośnie powrotu do gry. Potrzebujemy czasu, aby doprowadzić ją do bezpiecznego stanu? ? powiedział trener Zenon Łakomy.
W zajęciach z drużyną bierze też udział Agata Wypych, która nie grała w Pucharze Świata w Danii. Najmłodsze w zespole – Kinga Byzdra i Klaudia Pielesz – tym razem otrzymały wolne i nie są obecne w Cetniewie.

Siedemnaście zawodniczek prosto z obozu we wtorek uda się na dwa towarzyskie mecze ze Szwecją ? w Vasteras (29.11) i Borlande (30.l1). Na miejscu dołączy do nich Izabela Duda (Storhamar Handball), która w najbliższy weekend rozegra dwa ligowe spotkania w Norwegii.

?Owszem oglądaliśmy już na wideo nasz ostatni mecz ze Szwecją w Pucharze Świata. Nas ten zespół jednak tak bardzo nie interesuje jak grupowi rywale na mistrzostwach Europy tj. Niemcy, Norwegia i Słowenia? ? dodał Łakomy.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest