23 listopada 2006

Prezes Kraśnicki w Wągrowcu

W miniony poniedziałek, w wągrowieckim Ratuszu, burmistrz Stanisław Wilczyński spotkał się z działaczami z Klubu Sportowego ?Nielba?. Na zaproszenie burmistrza, na spotkanie przybył także Prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce Pan Andrzej Kraśnicki – informuje strona www.wagrowiec.um.gov.pl.

Podczas tego spotkania rozmawiano o przyszłości piłki ręcznej w mieście oraz o sprawach bieżących klubu. Prezes Związku wyraził duże uznanie dla wszystkich, którzy żyją wągrowieckim szczypiorniakiem a zwłaszcza dla osób, które pracują z młodzieżą. Podkreślał również wielokrotnie, że ?Nielba? jest klubem z dużymi tradycjami zarówno ligowymi jak i w pracy z kadrą narodową.
Gościowi zaprezentowano również projekt rozbudowy bazy sportowo ? rekreacyjnej wraz z budową aquaparku w naszym mieście. Prezes Kaśnicki zaoferował w imieniu Związku, którym kieruje, pomoc merytoryczną dotyczącą tego projektu. Nie wykluczył również, że będzie to miejsce, gdzie reprezentacja narodowa piłki ręcznej a także drużyny międzynarodowe będą mogły odbywać zgrupowania.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest