17 listopada 2006

Jerzy Szafraniec zaprasza na zakończenie I rundy

Od sobota do wtorku będą się odbywały mecze kończące pierwszą rundę ekstraklasy mężczyzn. 21 listopada Olimpia Piekary Śl. u siebie zagra ze Śląskiem Wrocław. Będzie to pierwsze spotkanie ligowe piłki ręcznej transmitowane przez nowy kanał TVP Sport. Tego dnia wieczorem, w tym paśmie, podsumowanie 11. kolejki. Tym razem mecze zapowiada Jerzy Szafraniec, trener Zagłębia Lubin.

Program 11.kolejki ekstraklasy mężczyzn:
18.11. (sobota)
MMTS Kwidzyn – Wisła Płock S.A. 17.00 (sędziują Sołodko A.L. ? delegat Grzybowski)
Jerzy Szafraniec: Jeżeli się potwierdzi zwyżka formy Wisły, to zwycięzca może być tylko jeden. Typ 2

KS Azoty Puławy – SPR AMD Chrobry Głogów 18.00 (Sikora-Zubek ? Madejak)
J.Sz.: Wietrzę sensację i pierwsze zwycięstwo w sezonie Azotów. Z informacji, które posiadam Chrobry notuje słabszy okres w rozgrywkach. Typ 1.

19.11. (niedziela)
KS Techtrans Darad Elbląg – MKS Piotrkowianin – Kiper Piotrków Tryb.16.00 (Baum-Góralczyk)
J.Sz.: Techtrans w ostatnim meczu, z Chrobrym, zaprezentował się bardzo dobrze. Beniaminek dysponuje 7-8 zawodnikami, którzy doskonale się rozumieją. Gra u siebie i z kim, jak nie z Kiperem ma zdobywać punkty. Typ 1.

KS Vive Kielce – MKS MBM Zagłębie Lubin 16.30 (Baranowski-Lemanowicz ? Michalik).
J.Sz.: Stawiam na mój zespół. To będzie dobry mecz. Vive pała żądzą rewanżu za poprzedni sezon. Wówczas tylko raz z nami wygrali. Później wszystkie mecze zakończyły się naszym sukcesem. Typ 2

OKPR Traveland – Społem Olsztyn – SPR BRW Stal Mielec 18.00 Brenk-Chudzicki
J.Sz.: Przewiduję zacięte spotkanie. Olsztynianom ostatnio się nie wiedzie. Z kolei Stal zaczęła gromadzić sporo punktów. Z sentymentu będą kibicował Mielcowi, w którym gra dwóch naszych wypożyczonych zawodników. Typ remis.

21.11. (wtorek)
GKS Olimpia Piekary Śląskie – AS – BAU Śląsk Wrocław 17.15 Dębski-Rodacki ? Wróblewski.
J.Sz: Faworytem jest Olimpia. Niesiona falą dobrych wyników powinna sobie poradzić. Śląsk nie jest jednak bez szans. Może wygrać z wieloma zespołami w lidze. Typ 1.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest