10 listopada 2006

1.liga kobiet: lider gra u siebie

W 1. lidze pań bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie lidera – Łączpolu Gdynia, który podejmuje trzecią drużynę rozgrywek KKS Kielce. Oba zespoły w poprzedni weekend poniosły straty punktowe i teraz nadarza się okazja do ich odrobienia.

W klasyfikacji między tymi zespołami usytuowała się SMS z Gliwic. Z klubu powołania do kadry ostatnio otrzymały Kinga Byzdra i Klaudia Pielesz. Obie zawodniczki zaliczyły już debiut w zespole narodowym podczas Pucharu Śląska, a aktualnie przebywają z kadrą ? szykująca się do zawodów Pucharu Świata – na zgrupowaniu w Cetniewie.
?Bez zmrużenia oka zdecydowaliśmy, że reprezentacja ma priorytet. Nikt wcześniej nie przewidywał juniorek do zespołu narodowego? ? wyjaśnił trener reprezentacji Polski Zenon Łakomy. W tej sytuacji maleją szanse gliwiczanek na wywalczenie korzystnego wyniku w wyjazdowym spotkaniu z rezerwami SPR Lublin.

Program 8. kolejki 1.ligi kobiet:

11.11. (sobota)
KS AZS AWF Kusy Kraków – KS Gościbia Sułkowice 17.00 (sędziują Schiwon-Toczyński)
AZS AWF Warszawa – MKS Słupia Słupsk 16.00 (Pelc-Pretzlaf)
KS Łączpol Gdynia – KSS Kielce 17.00 (Rajkiewicz-Tarczykowski)
UKS PCM Lis Kościerzyna – AZS MKS Beskid WSB NLU Nowy Sącz 17.00 (Miazek-Wróblewska) SPR II Lublin – SMS Gliwice 16.00 (Podsiadło-Świostek)

12.11. (niedziela)
KS AZS AWF Wrocław – MKS PR II Finepharm Jelenia Góra 17.00 (Bąk-Ciesielski ? Klimowicz).

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest