2 listopada 2006

Gospodarze na razie bez zwycięstwa

W pierwszych trzech spotkaniach 9.kolejki ekstraklasy mężczyzn żadnemu z zespołów w występujących w roli gospodarza nie udało się zainkasować kompletu punktów. Dokończenie kolejki nastąpi w sobotę i niedzielę.

Najciekawiej zapowiada się mecz w Kwidzynie, gdzie miejscowy MMTS podejmie Vive Kielce. Spotkanie będzie transmitowane na żywo przez TVP3. Kadrowicze reprezentujący Vive: Mateusz Jachlewski, Patryk Kuchczyński i Michał Jurecki będą mieli rzadką okazję zagrania przeciw asystentowi trenera głównego reprezentacji Danielowi Waszkiewiczowi, który na co dzień szkoli zespół MMTS. Oba kluby poważnie myślą o czołowych miejscach na koniec sezonu i każda strata osłabia te plany.
W pozostałych dwóch spotkaniach wystąpią drużyny klasyfikowane w drugiej połówce tabeli. Piotrkowianin będzie gościł Śląsk Wrocław. Drużyny te zanotowały zwycięstwa w poprzedniej kolejce, co w przypadku wrocławian zdarzyło się po raz pierwszy w sezonie.

W Elblągu Techtrans Darad, mający w składzie lidera klasyfikacji strzelców Mariusza Gujskiego (średnia bramek 8,27), zmierzy się ze Stalą Mielec. Zespół gości w ostatnich czterech występach tylko raz schodził z boiska pokonany. Odbicie się od strefy spadkowej to w tej chwili priorytet dla podopiecznych Ewarda Strząbały.

Program 9.kolejki ekstraklasy mężczyzn:

Awansem
18.10.
OKPR Traveland – Społem Olsztyn – MKS Zagłębie Lubin 23:29 (12:15)
28.10
GKS Olimpia Piekary Śląskie – SPR AMD Chrobry Głogów 23:23 (10:11)
31.10.
KS Azoty Puławy – Wisła Płock S.A. 25:29 (14:11)

4.11. (sobota)
MKS Piotrkowianin – Kiper Piotrków Trybunalski – AS – BAU Śląsk Wrocław 18.00 (sędziują Bednarek-Budzianowski , delegat Zapiórkowski)
KS Techtrans Darad Elbląg – SPR BRW Stal Mielec 17.00 (Baranowski-Lemanowicz)

5.11. (niedziela)
MMTS Kwidzyn – KS Vive Kielce 18.30 (Rajkiewicz-Tarczykowski, Majchrzak).

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest