24 października 2006

Puchar EHF: Mistrz Polski z mistrzem Holandii

W Wiedniu odbyło się we wtorek losowanie par 3. rundy europejskich pucharów. Mistrzynie Polski Safo ICom Lublin po odpadnięciu z rozgrywek Ligi Mistrzyń zagrają w Pucharze EHF z holenderskim Van der Voort Quintus. Mecze odbędą się 6/7.01 i 13/14.01.2007.

Lublinianki o wynikach losowania dowiedziały się w trakcie powrotu do Polski z Czarnogóry (via Sarajewo i Budapeszt), gdzie w niedzielę przegrały z miejscową Buducnostią. ?Losowanie uważamy za pomyślne. To dobrze znany nam rywal, w dodatku wyjazd nie będzie daleki? – ocenił Adam Rozwałka rzecznik prasowy lubelskiego klubu.
Safo pokonało mistrza Holandii 20:12 (12:5) w tegorocznym turnieju w Oldenburgu rozgrywanym przed tym sezonem. Wówczas bramki dla SPR-u zdobyły: Malczewska 5, Aleksandrowicz i Przygodzka po 3, Kot i Majerek po 2, Duran, Hipnarowicz, Puchacz, Rola i Skrzyniarz po 1. W polu grały także: Lisowska i Marzec.

Holenderki do rozgrywek Pucharu EHF przystąpiły od 2.rundy, w której wyeliminowały LK Zug Handball (Szwajcaria) – 33:29 i 30:25.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest