19 października 2006

Krzysztof Przybylski zaprasza

Po rozegraniu meczu Vive Kielce z Techtransem Darad Elbląg piłkarze ekstraklasy nie mają już zaległości. W najbliższy weekend zostanie rozegrana 8.kolejka, na którą zaprasza Krzysztof Przybylski, trener Olimpii Piekary Śląskie.

Sprawca największej sensacji sprzed tygodnia Techtrans (pokonał Zagłębie Lubin) zagra na wyjeździe z Wisłą Płock. Mistrzowie Polski będą zmęczeni występem w Lidze Mistrzów z KIF Kolding. Czy to będzie miało wpływ na przebieg meczu z zespołem z Elbląga, o tym przekonamy się w niedzielę. A teraz oddajmy głos trenerowi Przybylskiemu.
Program 8. kolejki ekstraklasy mężczyzn:

21.10 (sobota)
AS – BAU Śląsk Wrocław – MMTS Kwidzyn 18.30 (sędziują Budziosz-Olesiński ? delegat Franczak
Krzysztof Przybylski: Faworytem jest MMTS, który jest na fali. Śląsk w tym sezonie jest za słaby, aby wygrywać takie mecze. Typ 2.

KS Vive Kielce – OKPR Traveland – Społem Olsztyn 18.00 (Jarosz-Wrona T. ? Wróblewski)
K.P.: Zdecydowanie opowiadam się za Vive. Jedyną niewiadomą jest kwestia iloma bramkami wygrają gospodarze. Typ 1.

MKS MBM Zagłębie Lubin – KS Azoty Puławy 18.30 (Majka-Wojtyczka)
K.P.: Zagłębie mimo jednej wpadki, w Elblągu, jest najskuteczniejszym i najrówniej grającym zespołem w rozgrywkach. Azoty będą walczyć, ale nie na tyle, aby poważnie zagrozić lubinianom. Typ 1.

SPR BRW Stal Mielec – GKS Olimpia Piekary Śląskie 18.00 (Jaworski-Pisarek ? Madejak)
K.P.:To będzie dla nas trudne spotkanie. Kibice zobaczą dobre widowisko. Jesteśmy wyżej w tabeli, to min. przemawia za naszą wygraną. Typ 2.

SPR AMD Chrobry Głogów – MKS Piotrkowianin – Kiper Piotrków Tryb. 18.00 (Rajkiewicz-Tarczykowski)
K.P.: Piotrkowianin ostatnio słabiej się spisuje, ale na pewno dwóch punktów bez walki nie odda. Chrobry tym bardziej, że gra u siebie, powinien sobie poradzić. Typ 1

22.10 (niedziela)
Wisła Płock S.A. – KS Techtrans Darad Elbląg 17.00(Leszczyński R.-Strzelczyk)
Techtrans sprawił już kilka niespodzianek w tym sezonie. Wisła będzie miała za sobą trudny mecz w Lidze Mistrzów. Gra jednak we własnej hali i to przemawia za jej wygraną nad elblążanami. Typ 1.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest