9 marca 2007

Trener Szafulski zaprasza na 21.kolejkę

Jeszcze dwie kolejki pozostały do zakończenia rundy zasadniczej w ekstraklasie kobiet. Wyścig do miejsca nr 1 przed play off jest bardzo zacięty. Aż cztery drużyny mają szanse, aby je zająć. Największe ma liderujące Zagłębie Lubin, które o punkt wyprzedza tercet: AZS AWFiS Gdańsk, Piotrcovię i Safo Lublin. Na 21.kolejkę zaprasza trener koszalińskiej Politechniki Waldemar Szafulski.

Program 21. kolejki ekstraklasy kobiet:

sobota (10.03):
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. – KS Start Elbląg 17.00
(sędziują Brehmer-Skowronek, delegat Michalik
Wojciech Szafulski: Piotrcovia gra o jak najwyższe pozycje w lidze. Występuje u siebie, personalnie ma mocny skład poparty zmienniczkami. To zdecydowany faworyt meczu. Typ 1.

KPR Ruch Chorzów – GZKS Sośnica Gliwice 14.00 (Bosak-Hagdej – Szymanowski)
W.Sz.: W sytuacja w dolnej części tabeli nie jest jeszcze wyjaśniona. Walka toczy się dosłownie o każdy punkt. To ważne spotkanie. W przypadku zwycięstwa Ruch zrówna się punktami z Sośnicą. Chorzowianki są na fali wznoszącej. Wzmocnienie bramkarką było dobrym posunięciem. Typ 1.

KS Zgoda Ruda Śląska–Bielszowice – KS AZS AWF Katowice 16.00 (Bochniarz-Oleśków)
W.Sz.: Kolejne derby Śląska. Zgoda u siebie nie zwykła tracić punktów. Prezentuje solidną piłkę. Typ 1.

KU AZS Politechnika Koszalińska – KS Łącznościowiec Poczta Polska Szczecin 13.00 (Kaszubski-Wojdyr – Manyś)
W.Sz. Derby Pomorza. W takich meczach zawsze gramy o zwycięstwo. Chcemy pokazać dobrą piłkę ręczną i utrzymać 7. miejsce przed play off. Typ 1

KS DABLEX AZS AWFiS Gdańsk – MKS PR Finepharm Jelenia Góra 17.00 (Brenk-Chudzicki)
W.Sz.: Gdańszczanki walczą o jak najwyższą lokatę w pierwszej czwórce. Potrzebują punktów.
Byłaby to duża niespodzianka, gdyby AZS nie wygrał. Zespół z Jeleniej Góry na wyjazdach raczej nie zdobywa punktów. Typ 1.

MKS Interferie Zagłębie Lubin – SPR Safo ICom Lublin 18.30 (Budziosz-Olesiński – Tarczykowski)
W.Sz.: W środę graliśmy z Zagłębiem w Pucharze Polski. W poprzednich meczach widziałem ten zespół w lepszej dyspozycji. Gospodynie wystąpią bez swych skrzydłowych. Kaja Załęczna ma rękę w gipisie, a Agnieszka Jochymek z nami poważnie skręciła nogę. W dobrej formie jest za to bramkarka Sabina Kubisztal, która ostatnio odczuwała infekcję grypową. Przewiduję zwycięstwo Zagłębie ze wskazaniem na remis. Typ 1. 

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest