29 marca 2007

Ultimatum w Puławach

Zarząd puławskich Azotów podjął decyzję o zawieszeniu części stypendiów dla zawodników pierwszego zespołu. To kara za przegrany w niecodziennych okolicznościach mecz z Techtran-sem Daradem Elbląg, który może zadecydować o utrzymaniu drużyny w ekstraklasie – pisze „Dziennik Wschodni”.

Wstrzymujemy wypłatę części należnej graczom kwoty, począwszy od stypendiów za marzec – wyjaśnia wiceprezes Azotów Tomasz Pieńczakowski. – Przypadek każdego z zawodników będzie rozpatrywany indywidualnie. Weźmiemy pod uwagę zaangażowanie w ten przegrany mecz. – O naszej decyzji zawodnicy dowiedzieli się przed treningiem – dodaje Jerzy Witaszek, prezes Azotów. – Jeśli drużyna utrzyma się w ekstraklasie, wówczas wstrzymana kwota wpłynie na konta piłkarzy.

– Takie decyzje przynoszą często zgoła odmienne skutki od zamierzonych – uważa Robert Nowakowski, skrzydłowy Azotów. – Nie wiem czym kierowali się działacze przy jej podejmowaniu. Być może faktem, że już raz takie ultimatum zakończyło się sukcesem. Nikt nie musi nas dodatkowo motywować.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest