18 maja 2007

Trzeba coś z tym z robić

Zawodnicy Wisły Płock w piątek po śniadaniu wyruszyli do Lubina na decydujący mecz z Zagłębiem. Sobotnie spotkanie zadecyduje o tytule mistrza Polski. Szansę na szósty złoty medal w karierze ma Rafał Kuptel.

„Obie drużyny niczym specjalnie się już nie zaskoczą. Zagłębie ma tę przewagę, że gra we własnej hali. Nam się tam jeszcze w tym sezonie nie udało wygrać. Ta hala nie jest specyficzna, ale trudno nam się tam gra” – powiedział Kuptel.

Wiślacy analizowali na wideo ostatnie dwa mecze z Zagłębiem. Zobaczyli jakie popełnili błędy i w jaki sposób trzeba je wyeliminować. Największe zagrożenie płocczanie mieli ze strony Michała Kubisztala i Bartlomieja Jaszki. „Oni decydują o obliczu zespołu. Coś trzeba z tym zrobić” – podsumował wicemistrz świata.

Kuptel w tym tygodniu przedłużył o dwa kolejne lata kontrakt z Wisłą. W umowie jest opcja o wysokości odstępnego w przypadku, gdyby znalazł się inny klub chcący zatrudnić go wcześniej. Zawodnik w dorobku ma pięć tytułów mistrza Polski (2 razy z Wybrzeżem Gdańsk i 3-krotnie z Wisłą).

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest