24 maja 2007

Sprzedano już 800 biletów na Serbię

Na spotkanie kwalifikacyjne MŚ 2007 kobiet Polska-Serbia w Lublinie (2 czerwca godz. 15.30) sprzedano już 800 biletów. Karty wstępu można nabyć po 15 i 10 zł  – poinformował Andrzej Wilczek prezes SPR Lublin. 

„Otrzymujemy bardzo dużo telefonów i zapytań dotyczących biletów na to spotkanie. Zamówienia pochodzą głównie z Lubelszczyzny: z Zamościa, Tomaszowa, Kraśnika, Białej Podlaskiej,  Lubartowa i Łukowa. Czyli z tych terenów, gdzie była lub jest piłka ręczna. Spodziewamy się dużo młodzieży szkolnej” – powiedział prezes Wilczek.

Szef  lubelskiego klubu dodał, że na ten mecz organizatorzy planują przygotować specjalną ofertę dla szkół z okazji Dnia Dziecka w cenie ok. 5 zł. 

Zamówienia biletów przyjmowane są na listy zbiorowe w siedzibie SPR. 2 godziny przed meczem, po okazaniu wpłaty na konto bankowe, będzie można je odebrać. Na 3 godziny przed spotkaniem będą wydawane wejściówki dla kibiców indywidualnych.

Do potyczki z Serbią mają przygotować towarzyskie mecze z Ukrainą (27 maja w Lublinie i 28 maja w Zamościu – oba o godz. 18.30). W pierwszym przypadku ceny biletów wynoszą 8 i 12 zł, a w drugim – 6 i 4 zł.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest