28 czerwca 2007

Trener Wenta dla biznesu

Wspaniały sukces i srebny medal na MŚ przyczynił sie do wzrostu zainteresowania naszą dyscypliną sportu. Bez wątpienia największą gwiazdą i najbardziej rozpoznawaną osobą z drużyny wicemisztrzów świata jest jej trener – Bogdan Wenta. Jego ogromne doświadczenie, profesjonalizm oraz charyzma są zauważane nie tylko w środowisku sportowym. Doceniła to również firma Ernst & Young, zapraszając autora sukcesu reprezentacji Polski do przeprowadzenia szkolenia swoich pracowników. Spotkanie odbyło się w środę, 27.06. br.

Ernst & Young jest jedną z wiodących międzynarodowych korporacji świadczących profesjonalne usługi doradcze. W spotkaniu z trenerem uczestniczyła kadra kierownicza oraz blisko 200 pracowników Działu Doradztwa Biznesowego.

W czasie godzinnego wykładu trener Wenta podzielił się doświadczeniem w budowaniu zespołu zdolnego do osiągania wyznaczonych celów, opowiadał o zasadach komunikowania się w grupie oraz o roli przywódcy w wyborze odpowiedniej techniki motywacyjnej. Wiele uwagi poświęcił również zagadnieniom budowania pozytywnych relacji wewnątrz grupy. Przedstawił również sposoby rozwiązywania konfliktów i budowania wzajemnego zaufania.

Wykład Bogdana Wenty został przyjęty bardzo entuzjastycznie przez uczestników, a trener rozdał wiele autografów po jego zakończeniu.

Spotkanie zostało zrealizowane we współpracy ZPRP i firmy Ernst & Young. 

Kwid

  

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest