21 lipca 2007

Polska-Algieria 32:31

Polska zwycieżyła w Ciechanowie Algierię 32:31 (14:19) w ostatnim z trzech sprawdzianów przed Mistrzostwami Świata 2007 w Bahrajnie. Po meczu trener Ryszard Skutnik ogłosił skład kadry na MŚ.

W pierwszych 30 minutach polski zespół grał systemem 5-1, co w efekcie nie przynosiło porządanego efektu. Po przerwie zmiana gry na 6-0 znacznie poprawiła skuteczność polskiej drużyny. Na minutę przed końcową syreną Białoczerwoni prowdzili dwoma bramkami. Atak rywali zakończył się powodzeniem. Podopieczni Ryszarda Skutnika zdołali utrzymać zwycięstwo do finałowych sekund. Był to ostatni sprawdzian przed wyjazdem na MŚ.

Polska-Algieria 32:31 (14:19)
POLSKA: Wyszomirski, Zapora – Tomiak, Orzechowski 8, Michałów, Kopyciński 3, Jankowski 2, Gierak 5, Kostrzewa 5, Szyba 3, Adamczak 1, Paczesny, Bednarek 3, Chrapkowski 2, Raczkowiak.