30 lipca 2007

Idą na ekstraklasę

Aleksander Malinowski junior, Jarosław Sieczka, Kamil Stegliński, Damian Cupryś, Rafał Zietkowski – to pięciu piłkarzy ręcznych, którzy mają wzmocnić AZS Politechnika Radom w nowym sezonie – powiadamia “Echo Dnia – Radom”.

Po kontuzji kręgosłupa do drużyny akademików wraca także bramkarz Karol Drabik. AZS Politechnika buduje mocny zespół, który ma za zadanie awansować do ekstraklasy. Trenerowi Aleksandrowi Malinowskiemu w prowadzeniu zespołu ma pomagać znany szkoleniowiec Roman Trzmiel, który w radomskim klubie został koordynatorem sekcji piłki ręcznej.

Pierwsze zajęcia po wakacyjnej przerwie zaplanowano na dziś w hali Politechniki Radomskiej. Ze starego składu, który grał w ubiegłym sezonie, zabraknie bramkarza Kamila Wysockiego, Wojciecha Psuja i Pawła Przykuty, z którymi klub się rozstał.

Spodziewana na zajęciach jest natomiast piątka nowych zawodników. Najbardziej znany to sześciokrotny mistrz Polski w barwach Vive Kielce Jarosław Sieczka, ostatnio grający w Azotach Puławy. Sporym wzmocnieniem powinien być także skrzydłowy Kipera Piotrków Trybunalski Kamil Stegliński. Nowy sezon I-igowi piłkarze ręczni AZS Politechnika rozpoczną 22 września meczem we własnej hali z rezerwami Vive.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest