14 sierpnia 2007

Szanowni Miłośnicy piłki ręcznej,

Związek Piłki Ręcznej w Polsce uprzejmie informuje, że istnieje możliwość udziału polskich kibiców piłki ręcznej w Mistrzostwach Świata Kobiet organizowanych w dniach 02 – 16 grudnia  2007 we Francji.

Ceny biletów, w zależności od kategorii miejsc i poszczególnych etapów rozgrywek mistrzowskich wahają się od 20 Euro do 30 Euro za dany dzień zawodów (w rundzie eliminacyjnej  i rundzie głównej) oraz od 20 Euro do 120 Euro na mecze rundy finałowej (ćwierćfinały, o poszczególne miejsca, półfinały, finały).

Poniżej podajemy informację o cenach biletów (w Euro) na konkretne dni zawodów, przy czym bilety ważne są na wszystkie mecze rozgrywane w danym dniu w wybranej hali sportowej.  

Mecze rundy kwalifikacyjnej odbędą się w dniach 2-4 grudnia. Reprezentacja  Polski mecze tej rundy rozgrywać będzie w ramach grupy „D” w Tulonie nad Morzem Śródziemnym (150 km na południowy zachód od Nicei) z reprezentacjami następujących krajów :

·          Tunezja – w dniu 2 grudnia 2007;

·          Chiny – w dniu 3 grudnia 2007;

·          Rumunia – w dniu 4 grudnia 2007;

Niestety, organizatorzy Mistrzostw Świata nadal nie określili dokładnego harmonogramu meczów (godzin spotkań) rundy kwalifikacyjnej. Na tę fazę rozgrywek w grupie, w której uczestniczy polska drużyna, dostępne są bilety w kategorii I – w cenie 28 Euro oraz w kategorii II –  w cenie 20 Euro.

W przypadku awansu reprezentacji Polski do rundy zasadniczej, będzie ona rozgrywać w Dijon mecze z zespołami, które awansują do tej fazy Mistrzostw (po dwa zespoły z grup eliminacyjnych E i F). W grupach tych startują:

GRUPA E:                                                         GRUPA F:

Węgry                                                          Niemcy

Hiszpania                                                          Korea Płd.

Japonia                                                          Ukraina

   Kongo                                                           Paragwaj

Ceny biletów – odpowiednio: kategoria I – 30 Euro, kategoria II – 25 Euro. Mecze rundy zasadniczej będą rozgrywane w dwóch grupach, po 6 drużyn każda, w dniach 6, 8, 9, 11 grudnia 2007.

Jeśli nasza drużyna nie zakwalifikuje się do fazy finałowej, i zajmie 5 lub 6 miejsce w grupie (w ramach rundy zasadniczej), wówczas uczestniczyć będziemy w rozgrywkach o Puchar Prezydenta IHF, walcząc o miejsca od 13 do 24. Ceny biletów dla meczów o miejsce od 13 do 18 kosztują: kategoria I – 12 Euro, kategoria II – 8 Euro, o miejsca od 19 do 24 – kategoria I – 8 Euro, kategoria II – 5 Euro. Mecze tej rundy odbędą się w dniach 6 – 8 grudnia, w  miejscowościach Beauvias lub Plaisir.

Mecze rundy finałowej z ewentualnym udziałem naszej reprezentacji odbędą się Pałacu Olimpijskim w Paryżu- Bercy w dniach 13 -16 grudnia 2007:

a) cztery  mecze ćwierćfinałowe rozgrywane w Bercy  w dniu 13 grudnia 2007

            cena biletów: III kat. – 20,00  Euro

                                   II kat. – 27,00  Euro

                                   I kat. – 32,00  Euro

                                   Złota (z poczęstunkiem)  kat. – 100,00  Euro

b) 2 mecze o miejsca 9-12, w dniu 14 grudnia 2007:

            cena biletów: wszystkie  – 10,00 Euro;

c) 2 mecze półfinałowe 15 grudnia 2007 oraz 2 mecze decydujące o miejscach 5 – 8

            cena biletów: III kat. – 25,00  Euro

                                   II kat. – 40,00  Euro

                                   I kat. – 50,00  Euro

                                   Złota (z poczęstunkiem)  kat. – 120,00  Euro

d)  mecze finałowe o miejsca 1-8, w dniu 16 grudnia 2007 (brak biletów w sprzedaży internetowej)

            cena biletów: III kat. – 25,00  Euro

                                   II kat. – 40,00  Euro

                                   I kat. – 50,00  Euro

                                   Złota (z poczęstunkiem)  kat. – 120,00  Euro

Możliwe są trzy warianty uczestnictwa kibiców w Mistrzostwach Świata we Francji:

I wariant:

Uczestnicy zamawiają wyłącznie bilety, pod adresem internetowym www.ticketnet.fr, bądź za pośrednictwem ZPRP, organizując we własnym zakresie transport, zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu.

II wariant:

Uczestnicy zamawiają bilety za pośrednictwem ZPRP, natomiast transport we własnym zakresie, możliwość zakwaterowania za pośrednictwem ZPRP w zależności od liczby chętnych.

III wariant

Wyjazdy zorganizowane – w ramach których uczestnicy otrzymają bilety (wg kategorii przez siebie zamówionej), transport autobusowy, zakwaterowanie oraz pełne lub częściowe wyżywienie.

Możliwość uczestnictwa na zasadach określonych w wariantach II i III jest uzależniona od liczby zgłoszeń. Wstępna oferta na zorganizowany wyjazd zostanie przedstawiona przez ZRPP do dnia 21 sierpnia 2007 r. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mailowy: zprp@zprp.org.pl lub frankowicz@zprp.org.pl, z podaniem zakresu oczekiwanych świadczeń: transport autokarowy (bus), zakwaterowanie, wyżywienie oraz okres pobytu we Francji.

UWAGA !! Osoby zainteresowane udziałem w rundzie finałowej (ćwierćfinały, półfinały, finały); terminy i ceny biletów patrz wyżej; proszone są o przesyłanie zgłoszeń na wypełnionym formularzu (druk w załączeniu) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 sierpnia 2007 r. – (do dnia 24.08.07 ZPRP musi ostatecznie potwierdzić rezerwacje biletów we Francji). Po powyższym terminie ZPRP nie jest w stanie zagwarantować biletów na tę fazę rozgrywek. Podpisane zgłoszenia należy wysyłać faxem na nr : (022) 892 90 11, i koniecznie oryginał pocztą na adres związku: Związek Piłki Ręcznej w Polsce ul. Tamka 3, 00-349 Warszawa.

ZGŁOSZENIE (pilk PDF)

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest