17 sierpnia 2007

Pracowite dni Travelandu

Treningi na sali i w terenie, dwa sparingi z Techtransem Darad Elbląg, badania wydolnościowe i turniej na Litwie – tak szczypiorniści Travelandu Społem spędzą najbliższy tydzień. Obecnie olsztynianie kończą zgrupowanie w Starych Jabłonkach – pisze „Gazeta Wyborcza Olsztyn”.

– Na obozie przede wszystkim nadrabiamy zaległości taktyczne – powiedział Gazecie" Zbigniew Czapla, drugi szkoleniowiec Travelandu.

– Teraz zawodnicy są w terenie, biegają wokół jeziora. Po południu czekają nas zajęcia na sali, będzie dużo szybkościowych ćwiczeń, tak by zawodnicy odzyskali świeżość. Wieczorami oglądamy też mecze, które rozgrywaliśmy ostatnio podczas turnieju o Puchar Prezydenta Olsztyna. Rozmawiamy o błędach zespołu, sami zawodnicy mówią też o nich między sobą.

W piątek znów odbędą się dwa treningi na sali, podobnie w sobotę rano. Po południu – zajęcia w terenie.

W niedzielę olsztynianie jadą do Iławy. Tam rozegrają dwa sparingi z Techtransem Darad Elbląg – o godz. 11 i o godz. 16. Po spotkaniach Traveland wróci do Hotelu Anders na odnowę biologiczną. W poniedziałek zawodnicy będę mieli dzień wolny, a we wtorek przejdą badania wydolnościowe w Olsztyńskiej Szkole Wyższej.

Pracowały będzie również następny tydzień, podopieczni Zdzisława Czoski pojadą do Kowna. Wezmą tam udział w turnieju towarzyskim, a w niedzielę wrócą do Olsztyna. Potem Traveland rozpocznie sezon w ekstraklasie.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest