27 września 2007

Konitz i Rosiński wracają na parkiet

Bartosz Konitz będzie do dyspozycji trenera Vive na sobotni mecz ekstraklasy szczypiornistów z rewelacyjnie spisującymi się w tym sezonie Azotami Puławy – pisze "Gazeta Wyborcza Kielce".

– Bartek jest już praktycznie gotowy, by mógł w tym spotkaniu zagrać – informuje Radosław Wasiak, dyrektor sportowy kieleckiego klubu. Holender nabawił się kontuzji w ostatnich dniach sierpnia, tuż przed inauguracją rozgrywek ekstraklasy.

Blisko powrotu na ligowe boiska jest też inny rozgrywający Vive Tomasz Rosiński. Po kontuzji nogi, której nabawił się podczas turnieju Kielce Cup, przez blisko miesiąc nosił specjalną szynę. – Już ją zdjąłem, ale czuję jeszcze ból. Trzeba dobrze rozruszać kostkę, bo przez miesiąc była zablokowana. Nie wykluczam, że zagram z Azotami, ale jeśli noga wciąż będzie mi dokuczać, nie ma sensu ryzykować – mówi kielecki rozgrywający.

Rosiński w sobotę raczej jednak nie zagra, trener Aleksander Litowski szykować go będzie natomiast na kolejny pojedynek – 6 października w Lubinie z mistrzem Polski Zagłębiem.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest