23 listopada 2007

Rewanż Rumunek

Polska przegrała w Dzierżoniowie z Rumunią 21:30 (8:18) w drugim z towarzyskich spotkań reprezentacji juniorek. Rywalki zrewanżowały się za czwartkową porażkę 27:35. W sobotę zaplanowano ostatni sprawdzian tych drużyn.

Polki przystąpiły do meczu w eksperymentalnym składzie. Już pierwsze minuty wykazały, że nie wszystkie zawodniczki potrafią udźwignąć ciężar gry.

”W drugiej połowie wróciliśmy do podstawowego ustawienia. Było już znacznie lepiej, ponieważ w 45 min doszliśmy przeciwniczki na cztery bramki. Trudno być zadowolonym po przegranej, ale spotkanie dostarczyło nam dużo ciekawego materiału szkoleniowego” – powiedział trener Adam Pecold.

W sobotę nastąpi kolejny sprawdzian. Na prośbę Rumunek spotkanie rozpocznie się o godz. 8.45.

Polska-Rumunia 21:30 (8:18)
POLSKA: Sulborska, Wałcerz, Krajewska – Cichoń, Jędrzejczyk 4, Uzar 2, Wójcik 0, Rupp 1, Jakubowska 1, Lalewicz, Szymańska 8, Szlija 1, Osiak, Nowicka 3, Białek 1, Gołąbek.