13 grudnia 2007

MMTS złożyło protest

W piątek Kolegium Sędziów wyda opinię w sprawie meczu 1/8 finału Pucharu Polski mężczyzn Chrobry Głogów – MMTS Kwidzyn. Klub z Kwidzyna złożył już protest. Przypomnijmy, że mecz po dogrywce zakończył się zwycięstwem gospodarzy 32:31.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek PP, w przypadku remisu po 60 min, sędziowie powinni zarządzić rzuty karne, a nie dodatkowy czas gry. „Wśród członków Kolegium Sędziów pojawiają się różnice zdań – mówi Henryk Szczepański przewodniczący tego gremium. – Przepisy do gry w piłkę ręczną wspominają o czasie podstawowym. Tymczasem regulamin rozgrywek o Puchar Polski informuje o czasie normalnym. Sędziowie w Głogowie mogli te zapisy zinterpretować w sposób taki jak to uczynili. Naszą opinię prześlemy do Kolegium Ligi.”   

Decyzja w sprawie powtórzenia meczu może zostać podjęta przez Kolegium Ligi. W przypadku odrzucenia protestu przez KOL klub ma prawo wnieść odwołanie w terminie 7 dni od daty otrzymania decyzji o odrzuceniu wraz z równoczesnym wpłaceniem kaucji w wysokości 4000 zł.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest