3 stycznia 2008

Traveland już trenuje

W środę olsztyńscy szczypiorniści spotkali się w hali Urania na pierwszym w nowym roku treningu. Rozgrywki w ekstraklasie Traveland wznowi 2 lutego wyjazdowym meczem z Chrobrym Głogów – informuje „Gazeta Wyborcza Olsztyn”.

W planie przygotowań Travelandu Społem w ostatnich dniach zaszło kilka zmian. Na dzisiaj zaplanowane są badania wydolnościowe w Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Dzisiaj również olsztynianie mieli wyruszyć na zgrupowanie do Starych Jabłonek, jednak obóz ten ostatecznie rozpocznie się w najbliższą niedzielę. W hotelu Anders będą ćwiczyć trzy razy dziennie, zajęcia odbywać się będą także na hali w Ostródzie. Nie zabraknie również treningu na siłowni i na świeżym powietrzu. Do Olsztyna podopieczni szkoleniowca Zdzisława Czoski powrócą za tydzień, w czwartek. W sobotę i niedzielę (12 i 13 stycznia) w Iławie i Ostródzie czekają ich natomiast spotkania towarzyskie z litewskim Granitasem Kowno.

Traveland Społem nie weźmie jednak udziału w turnieju w Ciechanowie, w którym prócz olsztynian miały zagrać drużyny z pierwszej ligi. Klubowi działacze szukają więc przeciwnika na sparingi w weekend 18-19 stycznia.

– Być może zmierzymy się z Nielbą Wągrowiec lub z SMS-em Gdańsk – mówi Zbigniew Czapla, drugi trener Travelandu Społem Olsztyn. – Zależy nam na zespole z niższej ligi, ponieważ chcemy przećwiczyć kilka technicznych rozwiązań. Z lepszym przeciwnikiem to jest raczej niemożliwe.

Tydzień później olsztyńska drużyna pojedzie do Brodnicy zagrać w turnieju towarzyskim wraz z trzema innymi zespołami ekstraklasy MMTS-em Kwidzyn, Kiperem Piotrków Trybunalski i AZS AWFiS Gdańsk.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest