19 maja 2008

Kadrowicze zebrali się w Kaliszu

Dwudziestu reprezentantów Polski stawiło się na zgrupowanie kadry przygotowującej się w Kaliszu do Olimpijskiego Turnieju Kwalifikacyjnego. Z powołanych zabrakło jedynie Mariusza Jurkiewicza, który nie mógł przyjechać ze względu na kontuzję odniesioną w lidze hiszpańskiej.

Pierwsi zawodnicy zaczęli zjeżdżać się już w nocy z niedzieli na poniedziałek – mówi kierownik reprezentacji Marek Żabczyński.Już pierwszego dnia zespół dwa razy trenował. Doktor Maciej Nowak jeszcze dziś zaordynuje odnowę. Na miejscu stworzono nam doskonałe warunki przygotowań.

Żabczyński nie robi tragedii z faktu, że żaden polski piłkarz nie znalazł się w składzie na Mecz Gwiazd Bundesligi. – Nie jest to super wydarzenie. Z drugiej strony sądzę, że trener Wenta nie zgodziłby się na udział w tym spotkaniu naszych zawodników.

Kadrowicze przed turniejem we Wrocławiu rozegrają dwa kontrolne mecze z drużyną All Stars Ekstraklasy – 23 maja w Kaliszu o godz. 18.30 i następnego dnia we Wrocławiu o godz. 19.00. Wstęp na oba spotkania jest bezpłatny. Sparingi pomogą polskiemu szkoleniowcowi wybrać czternastkę piłkarzy, która zostanie zgłoszona na turniej kwalifikacyjny. 

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest