19 maja 2008

Akcja “Portugalia” rozpoczęta

W Elblągu rozpoczęło się zgrupowanie kobiecej reprezentacji Polski. Podopieczne Zenona Łakomego szykują się do kwalifikacyjnego meczu do mistrzostw Europy z Portugalią, które poprzedzą dwa towarzyskiego spotkania z Kazachstanem. Kadrowiczki mają już za sobą jeden 1,5 godzinny trening.

– Z powołanych zawodniczek zabraknie Kasi Duran. Jej klub przysłał faks, że ze względu na stan zdrowia nie może ona uczestniczyć w zajęciach kadry. W jej miejsce powołałem Alinę Wojtas z AZS AWFiS Gdańsk. Dodatkowo przyjedzie też Dorota Czekaj z AZS Koszalin – mówi trener Łakomy.

Skrzydłowa z Koszalina otrzymała szansę, gdyż nie do końca pewna jest dyspozycja Emilii Roguckiej. Zawodniczka Frankfurtera HC przeszła badania w Niemczech związane z urazem kolana. Rokowania są pomyśle i je przyjazd do Polski spodziewany jest we wtorek.

Tego dnia w Elblągu zameldują się także szczypiornistki SPR Safo Lublin i Politechniki Koszalińskiej, które odpoczywają po finale Pucharu Polski. Koszalinianki po historycznym sukcesie w poniedziałek spotkały się z władzami miasta. Obietnica zwiększenia dotacji z budżetu kasy miejskiej o 200 procent jest bardzo obiecująca.

ZOBACZ TAKŻE:

Kadra narodowa seniorek 19.05-08.06.2008

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest