14 czerwca 2008

Krieger chce do Wenty

Kamil Krieger jest kolejnym zawodnikiem, który ma wzmocnić Vive Kielce. Lewy rozgrywający ma jeszcze roczny kontrakt z MMTS Kwidzyn, ale złożył w klubie podanie o jego rozwiązanie – informuje „Przegląd Sportowy”.
– Nie zamierzamy się go pozbywać, ale skoro zawodnik chce odejść, to będziemy rozmawiać z kieleckim klubem o sumie odstępnego – mówi menedżer MMTS Robert Majdziński. 21-letni gracz jest w kręgu zainteresowań Bogdana Wenty. Ma grać nie tylko w Vive, ale także w reprezentacji Polski, w której zadebiutował w zeszłym roku i rozegrał trzy mecze. Krieger byłby już trzecim nowym piłkarzem kielczan po bramkarzu Walentynie Koszowym z Azotów i obrotowym Zagłębia Michale Stankiewiczu.

W ostatnich dniach kontrakty z zespołem brązowych medalistów mistrzostw Polski przedłużyli Wojciech Zydroń, Piotr Grabarczyk, Bartosz Konitz i Patryk Kuchczyński. W najbliższym czasie do drużyny ma także dołączyć 34-letni bramkarz Miedzi Legnica Kazimierz Kotliński, a kielczanie interesują się jeszcze utalentowanym 20-letnim leworęcznym rozgrywającym z Azotów Puławy Michałem Szybą. Ten ostatni to podstawowy zawodnik młodzieżowej reprezentacji Polski, która szykuje się do lipcowych mistrzostw Europy.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest