17 lipca 2008

Mazovia Cup młodzieżowców

W rozpoczętym w Ciechanowie międzynarodowym turnieju „Mazovia Cup” drużyn młodzieżowych Polska pokonała reprezentację Mazowsza 45:34. W drugim meczu Estonia wygrała z Portugalią 32:28. Reprezentacje poszczególnych krajów przygotowują się do Mistrzostw Europy, które na przełomie lipca i sierpnia odbędą się w Rumunii.

Był to nasz pierwszy mecz od dłuższego czasu – ocenił trener Ryszard Skutnik.Ostatnio duża pracowaliśmy nad motoryką, wytrzymałością szybkościową, mniej nad taktyką. W pierwszym występie postawiliśmy na obronę i kontratak. To się w zupełności sprawdziło.

Polski szkoleniowiec więcej dał pograć zawodnikom spoza podstawowego składu. W ogóle na boisku nie pojawili się Wyszomirski, Chrapusta, Jankowski i Kostrzewa. W piątkowym meczu przeciw Estonii mają już zagrać. Drużyna nastawi się na ćwiczenie ataku pozycyjnego.

Po ostatnim występie w turnieju trener Skutnik ogłosi nazwiska 16 piłkarzy, którzy pojadą na ME.

Polska-Reprezentacja Mazowsza 45:34 (19:14)
POLSKA: Zapora, Grzybowski – Bednarek 5, Żak 7, Michałów 1, Kopyciński 6, Gierak 4, Rosiek 3, Chrapusta 1, Szyba 5, Adamczak 1, Pacześny 4, Bonisławski 4, Orzechowski 4.

Estonia-Portugalia 32:28 (12:14)

ZOBACZ TAKŻE:

Kadra narodowa młodzieżowców 11.06-03.08

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest