9 lipca 2008

Zmiany w składzie Zarządu Wisły Płock

Wiceprezydent Płocka Piotr Kubera będzie od 1 sierpnia pełnił obowiązki Prezesa Wisły Płock Spółki Akcyjnej. Od dzisiaj Członkiem Zarządu klubu jest Janusz Matusiak.

Piotr Kubera zostanie z dniem 1 sierpnia oddelegowany z Ratusza do pełnienia obowiązków Prezesa Wisły Płock SA. Od stycznia 2008 roku Piotr Kubera pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Wisły. Od lat związany z klubem jako kibic futbolu i szczypiorniaka. Dwukrotnie wybierany w wyborach samorządowych do Rady  Miasta Płocka. Ma 32 lata, jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.Natomiast Janusz Matusiak przez ostatnie 10 lat pracował jako dyrektor łódzkiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Wcześniej był między innymi kierownikiem reprezentacji Polski juniorów i dyrektorem sportowym Łódzkiego Klubu Sportowego. Ma średnie wykształcenie chemiczne. Jest ojcem reprezentanta Polski i byłego zawodnika Wisły – Radosława.

Decyzje Rady Nadzorczej oznaczają, że obecnie w zarządzie klubu zasiadają: Krzysztof Jagucki – wiceprezes, Janusz Matusiak – członek zarządu, a od 1 sierpnia funkcję Prezesa Zarządu obejmie Piotr Kubera.

ZOBACZ TAKŻE:

Właściciel ma prawo

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest