28 lipca 2008

Inicjatywa Rady Trenerów

Rada Trenerów  z upoważnienia Zarządu Związku Piłki Ręcznej w Polsce występuje z inicjatywą współuczestniczenia  w obchodach 90-lecia piłki ręcznej w Polsce w ramach realizacji zadania „Imprezy młodzieżowe upamiętniające 90-lecie piłki ręcznej w Polsce” .

Apelujemy do wszystkich organizatorów  (okręgi, kluby) o zgłaszanie do Związku  imprez – turniejów  towarzyskich w kategoriach dzieci, młodzików (czek), juniorów (ek) młodszych i juniorów (ek) zarówno w obsadzie krajowej jak i międzynarodowej, których przesłaniem poza rywalizacją sportową będzie upamiętnienie 90-lecia naszej dyscypliny sportu .

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 15.09.2008 z podaniem danych organizatora, dokładnego terminu i miejsca  zawodów, kategorii wiekowej oraz planowanej liczby startujących drużyn.

Jednocześnie informujemy, że dotyczy to imprez organizowanych w okresie  01.10-31.12.2008 a wyeksponowanie hasła naszej rocznicy będzie podstawą do przekazania organizatorom sprzętu sportowego, pucharów i nagród rzeczowych dla uczestniczących zespołów i zawodników (czek).

Rada Trenerów prosi o włączenie się wszystkich zainteresowanych do uświetnienia w ten sposób 90 rocznicy piłki ręcznej w Polsce.

Przewodniczący Rady Trenerów

Marek Werle

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest