9 września 2008

Piłka ręczna na antenie iGol FM

Internet Radio iGol FM nadające swój program za pośrednictwem sieci jest pierwszą ogólnopolską rozgłośnią o tematyce muzyczno-sportowej. W ciągu pięciu lat działalności dziennikarze stacji przeprowadzili setki relacji live m.in. z meczów piłki nożnej, zawodów żużlowych, czy konkursów skoków narciarskich. Chęć powiększania grona odbiorców oraz poszukiwania doświadczeń na nowych rynkach spowodowała, że na antenie radia pojawiła się coraz bardziej popularna w naszym kraju piłka ręczna. Relacje są dostępne na stronie http://www.fm.igol.pl.

Słuchacze z dużym entuzjazmem wysłuchali transmisji z jakże udanych dla polskich szczypiornistów Mistrzostw Świata w Niemczech, oraz Turnieju Kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich 2008. Na uwagę zasługiwał zwłaszcza poziom merytoryczny tych transmisji – wszystkie były realizowane przy udziale znakomitego eksperta, byłego trenera młodzieżowych reprezentacji Polski, oraz Chrobrego Głogów – Bronisława Maly, który swoimi cennymi uwagami i analizami zdecydowanie podniósł poziom transmisji.

Podążając za dużym zainteresowaniem piłką ręczną stacja wychodzi naprzód miłośnikom piłki ręcznej także u progu kolejnego sezonu ligowego. Jak zapewnia dyrektor programowy rozgłośni, Maciej Kokowicz – tej dyscypliny na antenie na pewno nie zabraknie. Zawsze we wtorki, po 20:10 usłyszeć będzie można trzydziestominutowy magazyn “SzczypGol” autorstwa Michała Wszołka. Współgospodarzem audycji będzie wspomniany już wyżej ekspert – Bronisław Maly. Wspólnie analizować będą poczynania szczypiornistów na ligowych parkietach, wydarzenia zagraniczne oraz potyczki kadry narodowej. Do dyspozycji słuchaczy oddana zostanie skrzynka pocztowa programu, poprzez którą będą oni mogli przekazywać swoje opinie czy uwagi. W ciągu sezonu nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Ponadto w weekendy na antenie zagoszczą transmisje “live” z hali w Głogowie, a w dalszej przyszłości także z innych krajowych aren. Pierwsza relacja radiowa już w najbliższą sobotę, po 18. Chrobry Głogów podejmie AZS AWF Gorzów Wielkopolski.

Aby  słuchać programu Radia iGol FM, wystarczy odwiedzić stronę http://www.fm.igol.pl, a następnie użyć linku “słuchaj ON-LINE”. W razie problemów z uruchomieniem radia, na potrzeby słuchaczy na stronie została uruchomiona zakładka “jak słuchać”, gdzie znajdą oni odpowiedź na wszelkie problemy, związane z odtworzeniem sygnału stacji.

Radio iGol FM nadaje w wysokiej jakości AAC+.  Format ten obsługuje większość programów muzycznych, jak Winamp, Windows Media Player, czy Foobar, w najnowszych wersjach.

Zapraszamy zatem, na wielkie, sportowe emocje w iGol FM!

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest