17 listopada 2008

Kadrowiczki rozpoczęły zgrupowanie

Poniedziałek był pierwszym dniem treningów kadry polskich seniorek, które przygotowują się do kwalifikacyjnego turnieju (25-30.11.2008) do Mistrzostw Świata 2009. Generalnym sprawdzianem podopiecznych Krzysztofa Przybylskiego będą zaplanowane na czwartek i piątek mecze kontrolne z Turcją.

”Wszystko przebiega zgodnie z planem. Nie ma nieprzewidzianych przygód. Czekamy tylko na zawodniczki z klubów norweskich (Daria Bołtromiuk i Iza Duda przyp. mas), które mają dołączyć do nas dziś wieczorem oraz na Karolinę Kudłacz” – powiedział trener Przybylski. Ta ostatnia przyjedzie dopiero w dniu pierwszego meczu, gdyż jeszcze w środę rozegra ligowy mecz w Niemczech.

W poniedziałek kadrowiczki trenowały dwukrotnie w hali Ruchu Chorzów. Wieczorne zajęcia polegały na próbie wydajnościowej i próbie mocy – na cykloenergometrze. „Chciałbym, aby te sprawdziany były przeprowadzane systematycznie, a także aby z tych wyników mogli korzystać trenerzy klubowi” – dodał polski szkoleniowiec.

Mecze z Turcją odbędą się w Dąbrowie Górniczej (20.11.2008 godz. 18.20) i Chorzowie (21.11.2008 godz. 20.15). Bezpośrednie transmisje przeprowadzi Polsat Sport.

KADRA POLSKI (plik doc)

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest