11 grudnia 2008

Losowanie Pucharu Polski

W siedzibie ZPRP odbyło się losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski kobiet i ćwierćfinałów Pucharu Polski mężczyzn. Wśród pań trzy zespoły otrzymały tzw. wolny los – SPR Asseco BS Lublin, KS Carlos-Astol Jelenia Góra, Interferie Zagłębie Lubin. Dwie pierwsze drużyny grają w europejskich pucharach, a Zagłębie miało szczęście w losowaniu.

Wśród mężczyzn dopiero dziś zostanie poznany ostatni ćwierćfinalista. II-ligowy Energetyk Gryfino podejmuje piątą drużynę ekstraklasy – Fokus Park Kiper Piotrków Trybunalski. Mecz w Gryfinie wywołał spore zainteresowanie miejscowych kibiców. Biletów na to spotkanie nie ma już od dawna, ale nie ma co się dziwić. Na mecz w przedsprzedaży  przygotowano tylko 120 wejściówek.

– Na nasze mecze ligowe często chętnych jest około 500 osób. Sądzę, że na spotkanie naszych chłopców z przedstawicielem elity skusiłoby się dwa razy więcej kibiców. Nie mamy jednak innej hali i liczymy, że swoją dobrą grą zwrócimy uwagę władz miasta na ten problem – mówi wiceprezes Energetyka Jerzy Miler.

KOMUNIKAT (plik word)

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest