19 stycznia 2009

Tak nie miało być

Polscy zawodnicy miast cieszyc z trzeciej wygranej w turnieju, to w poniedziałek musieli przełknąc gorzką  pigułkę w postaci przegranej z nieobliczalną Macedonią. Oto co mieli do powiedzenia bezpośrednio w drodze do szatni:

Mariusz Jurasik: Doigraliśmy. Zagraliśmy tak samo jak wczoraj z Rosją tylko, że dziś Sławek (Szmal) już tak dobrze nie bronił. Oczywiście nie możemy tylko na nim polegać. Sami musimy wreszcie wziąć się do roboty. Nie poddajemy się. Mam nadzieję, ze Macedonia przegra dwa mecze, a my dwa wygramy. Ten mecz nie przekreśla niczego tylko szkoda bo teoretycznie bylibyśmy już w drugiej fazie. Lazarow miał rzucać, ale inni też rzucali. Tak nie miało być. Sam jeszcze dziś oglądałem na wideo bramkarza Macedonii i myślałem, że będzie mi łatwiej. Niestety nie mogliśmy dziś skorzystać z gry Krzysia Lijewskiego, który ma trochę ponaciągane wiązadło poboczne w kolanie i musi około trzech dni odpocząć. Ten dzień przerwy na pewno nam się przyda. Widać przecież, że nie gramy lepiej tylko gorzej.


Fot. Marek Skorupski

Bartłomiej Jaszka: Może mecz z Rosją nas tak dużo kosztował. Graliśmy tak jakbyśmy mieli mały kryzys. Czekamy na dzień odpoczynku.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest