15 maja 2009

Na tym meczu trzeba być!

Można już nabywać bilety na Mecz Gwiazd Piłki Ręcznej KPR Ostrovia Ostrów – HSV Hamburg. Przypomnijmy, że to wyjątkowe spotkanie rozegrane zostanie 12 sierpnia na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Ceny biletów są przystępne. Najtańsze wejściówki kosztują bowiem 15 złotych.

Spotkanie zostanie rozegrane w ramach obchodzonego w tym roku Jubileuszu stulecia Ostrovii. Warto dodać, że będzie to pierwszy w historii polskiej piłki ręcznej mecz drużyn 7-osobowych na otwartym stadionie i będzie miał niepowtarzalną oprawę.

W zespole Ostrovii, który na przestrzeni lat, wydał wielu znakomitych szczypiornistów, zagrają najsłynniejsi wychowankowie klubu, z braćmi Marcinem i Krzysztofem Lijewskimi na czele. Na co dzień braterski duet z Ostrowa występuje w czołowym europejskim klubie HSV Handball Hamburg. Z okazji jubileuszowego meczu rodzeństwo zostanie „wypożyczone” do drużyny Ostrovii. Z kolei w ekipie niemieckiej, półfinalisty tegorocznej edycji Ligi Mistrzów zobaczymy czołowych piłkarzy ręcznych świata, z Chorwatem Blazenko Lackovicem oraz Francuzem  Guillaume Gille.


Starosta Wlodziemierz Jędrzejak (drugi z lewej) wraz z przedstawicielami firmy
Prestige

Honorowy patronat nad meczem objął Włodzimierz Jędrzejak, starosta powiatu ostrowskiego. Cieszę się bardzo, że naszych znakomitych wychowanków Bartłomieja Jaszkę i braci Lijewskich zobaczymy w Ostrowie Wielkopolskim. Trzymamy za nich kciuki przy okazji mistrzostw świata czy Igrzysk Olimpijskich, a teraz – mam nadzieję – tysiące kibiców z Ostrowa, powiatu ostrowskiego oraz południowej Wielkopolski zobaczy naszych wychowanków na stadionie w Ostrowie podczas wyjątkowego meczu – powiedział starosta Jędrzejak.

Organizatorzy uruchomili już przedsprzedaż biletów na ten wyjątkowy mecz. Wejściówki można nabywać m.in. na oficjalnej stronie firmy Prestige – www.imprezyprestige.com, w sieci sklepów EMPIK na terenie całej Polski, w sieci MEDIAMARKT, Saturn oraz punktach TICKETPRO w całym kraju. Bilety dostępne są również w biurach podróży – Marathon Travel Poland w Ostrowie, Wędrownik w Ostrowie oraz Ital Tour w Kaliszu.

Przy zamówieniach grupowych (powyżej 30 osób) wejściówka na mecz kosztuje 15 złotych. Uniwersalny bilet w przedsprzedaży indywidualnej wyceniono na 17 złotych. 50 złotych trzeba zapłacić za bilet na trybunę główną, 80 złotych na sektor VIP, a 200 złotych na sektor VIP wraz z zaproszeniem na bankiet.

ZOBACZ TAKŻE:

Wielki mecz w Ostrowie Wlkp.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest