15 czerwca 2009

Przed turniejami o China Cup

W Warszawie rozpoczęło się zgrupowanie kobiecej reprezentacji Polski, która przygotowuje się do dwóch turniejów międzypaństwowych w Chinach. W zajęciach bierze udział 17 zawodniczek.

W porównaniu do niedawnych meczów z Rumunią nie ma z nami Katarzyny Koniuszaniec, Marty Gęgi, Joanny Obrusiewicz i Kingi Polenz. Ta ostatnia zajęta jest zaliczeniem egzaminów na uczelni – poinformował Jacek Karwacki kierownik zespołu.

Do zespołu dołączyły już Karolina Kudłacz i Iwona Niedźwiedź-Cecotka, którym obowiązki w zagranicznych klubach uniemożliwiły wyjazd do Rumunii.

Za nami pierwszy rozruch na hali podczas tego zgrupowania, który tak naprawdę można nazwać spotkaniem powitalnym. Trenowaliśmy w tym samym obiekcie co nasza męska reprezentacja. Staramy się przesunąć godzinę środowego zajęć, aby obejrzeć mecz panów Czarnogóra-Polska – dodał Karwacki.

Kadrowiczki do Szanghaju, via Frankfurt, odlecą w czwartek po południu. Na miejscu wezmą udział w dwóch turniejach o China Cup, w których także zagrają zespoły narodowe Chin, Kazachstanu i Korei Płd. (19-21 czerwca w Zhuzhou i 24-27 czerwca w Hang Jiagang). 

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest