19 czerwca 2009

Prezes ZPRP patronem Meczu Gwiazd

Andrzej Kraśnicki, prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce objął honorowy patronat nad Meczem Gwiazd Piłki Ręcznej Ostrovia Ostrów – HSV Hamburg, który odbędzie się 12 sierpnia na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. To drugi patron honorowy tego przedsięwzięcia. Wcześniej bowiem patronat objął Włodzimierz Jędrzejak, starosta powiatu ostrowskiego.

Przypomnijmy, że pomysł na mecz gwiazd zrodził się z okazji jubileuszu 100-lecia Klubu Sportowego Ostrovia. Mecz ten będzie wyjątkową szansą, by zobaczyć w akcji jeden z najlepszych zespołów europejskich HSV Hamburg, który zmierzy się z  Ostrovią, złożoną z najsłynniejszych wychowanków klubu, m.in. Marcina i Krzysztofa Lijewskich oraz Bartłomieja Jaszki. Będzie to jednocześnie wydarzenie bez precedensu w historii polskiej piłki ręcznej. Po raz pierwszy bowiem mecz szczypiorniaka odbędzie się na otwartym stadionie. Dodajmy, że Marek Góralczyk, sekretarz Związku Piłki Ręcznej w Polsce został członkiem Komitetu Honorowego imprezy.

Organizatorem Meczu Gwiazd Ostrovia – HSV Hamburg jest ostrowska firma Prestige wraz z Klubem Piłki Ręcznej Ostrovia. Bilety na mecz w przedsprzedaży kosztują od 15 złotych (zamówienia zbiorowe), przez 18 złotych (bilety indywidualne), 50 złotych (trybuna główna) oraz 80 złotych (sektor VIP) aż do 200 złotych (sektor VIP wraz bankietem).

Bilety zamawiać można m.in. za pośrednictwem strony organizatora: www.imprezyprestige.com lub www.ticketpro.pl 

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest