13 listopada 2009

Cztery mecze przed kadrą Przybylskiego

Z 15 zawodniczek będzie składać się kobieca reprezentacja USA, która we wtorek o godz. 18.00 (Polsat Sport) w Chorzowie, zmierzy się z reprezentacją Polski. Amerykanki zostały wyselekcjonowane na podstawie zgrupowania i gier kontrolnych klubów z przełomu października i listopada br. Trenerem zespołu jest Marko Brezic, posiadający ponad 15-letnie doświadczenie w szkoleniu chorwackich drużyn.

– Nie mieliliśmy dotąd okazji spotkać się z tym zespołem. Zawsze to nowe doświadczenie – powiedział o meczu z USA trener polskiej drużyny narodowej Krzysztof  Przybylski. – Będzie możliwość sprawdzenia różnych ustawień taktycznych. Mamy przecież w składzie kilka nowych zawodniczek. Potrenujemy zagrania w ataku i będziemy doskonalić grę w obronie, która nie wychodzi nam najlepiej.


Fot. ZPRP

Powołane na mecz z USA piłkarki zbiorą się w poniedziałek w Chorzowie do godz. 12:00, w Hotelu Stadion. Tego dnia mają zaplanowane dwa treningi. Już wiadomo, że trener Przybylski nie będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodniczek, które zaprosił na zgrupowanie. Na pewno nie przyjadą Małgorzata Sadowska, Hanna Strzałkowska i Iza Duda.  

– O tym kogo będą miał do dyspozycji przekonam się w poniedziałek. Dopiero wówczas tak naprawdę będę wiedział w jakim składzie pojedziemy na silnie obsadzony turniej na Węgrzech – dodał Przybylski.

Polki na Pannon Cup udadzą się w środę autokarem. W turnieju w Gyoer kolejno zagrają z Ukrainą, Holandią i Węgrami.      

Program meczów Polek w Pannon Cup (transmisje w SportKlub):
 
19.11.2009 r. 16:00 
Polska-Ukraina

20.11.2009 r. 16:00 
Holandia-Polska

21.11.2009 r. 12:45 
Węgry-Polska.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest